Budmerice: +421 902 407 607, info@jofiservis.sk | Senica: +421 902 607 405, info.se@jofiservis.sk

Spoľahlivý autoservis už aj Senici

V roku 2011 sme otvorili JOFIservis v Budmericiach. Už vtedy sme mali ambíciu rásť a stať sa najlepším servisom v okolí. Postupne sme inovovali a naberali skúsenosti. Tento rok sme otvorili novú pobočku nášho servisu v Senici.

Spoľahlivý autoservis, overená značka…

Naše skúsenosti zúročujeme teraz aj v čerstvo otvorenej pobočke nášho autoservisu v Senici. Tiež tu ponúkame klientom služby ako sú záručný a pozáručný servis vozidiel, pneuservis, plnenie klimatizácie, ale aj odťahovú službu.

Zlatá zákaznícka karta pre firemných zákazníkov

Firmy a zákazníci, ktorí servisujú u nás pravidelne 3 a viac vozidiel majú možnosť získať špeciálnu Zlatú zákaznícku kartu vďaka ktorej im bude na každý servis vozidla okrem zľavnených produktov a sezónnych akcii poskytnutá zľava vo výške 10%.

Možnosť byť pri servise auta?

Dôvera našich klientov v našu prácu je pre nás najdôležitejšia. Preto Vám náš autoservis, ako máloktorý, umožní byť pri oprave Vášho vozidla. Všetko tak máte pod kontrolou a môžete sa presvedčiť o tom, ako s ním zaobchádzame. Sezónne akcie a zľavy

Naši klienti sa môžu tešiť na pravidelné sezónne zľavy, ktoré ponúkame. Medzi najobľúbenejšie patria zľavy týkajúce sa pneuservisu a bezplatnej kontroly stavu vozidla.

Sme tu pre Vás a tešíme sa na Vašu návštevu:

+421 902 607 405, info.se@jofiservis.sk