JOFIservis kontakt: 0902 407 607

Kontrola klimatizácie

Klimatizácia v aute sa časom zanáša a znečisťuje. To spôsobuje, že funguje iba čiastočne alebo vôbec. Jedným z príznakov, že kimatizácia “má problém” je aj zápach. Každú klimatizáciu je vhodné miniálne 1x ročne čistiť a naplniť chladivom. Ak pravideľne neabsolvujete výmenu chladiva a dezinfekciu znamená to, že vo vozidle máte až 7x viac bakterií, ako sa bežne nachádza vo vzduchu.

Kedy servisovať klimatizáciu auta?

Ideálnym časom na kontrolu / servis klimatizácie a výmenu chladiva je jar, keďže klimatizáciu využívate najmä v lete. Objednajte sa telefonicky alebo prostredníctvom formulára nižšie.

Ako to prebieha?

Vozidlo napojíme na prístroj, ktorý pod tlakom vysaje nečistoty a opotrebované chladivo a do klimatizácie pridá nové. Potom nasleduje proces čistenia ozónom, ktorý dezinfikuje interíer vozidla a klimatizačné cesty. Celý tento proces trvá maximálne 60 minút.

Pozor na baktérie

Čistá klimatizácia by mala byť základom nie len pre rodiny s deťmi, astmatikov a ľudí, ktorí často prevážajú svojich štvornohých miláčikov. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky napíšte nám a my vám ich zodpovieme. Tešíme sa na vašu návštevu.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa