JOFIservis kontakt: 0902 407 607

O nás

autoservis-geometria-vymena-oleja-oprava-defektu

Začiatky autoservisu

V roku 2011 sme otvorili Jofi servis v Budmericiach. Na začiatku fungoval servis v dvoch servisných halách s jedným zdvihákom. No už vtedy sme mali ambíciu rásť a stať sa najlepším servisom v okolí. Postupne sme inovovali a naberali skúsenosti. Chceli sme dať zákazníkovi vždy viac ako očakával.

Všetko pod jednou strechou

V roku 2016 sme otvorili ďalšie 2 haly, ponúkli nové produkty a okrem auto a pneuservisu ponúkame dnes už aj odťahovú službu, čistenie vozidiel, plnenie klimatizácie, dezinfekciu ozónom a geometriu vozidiel – všetko pod jednou strechou na Jabloneckej 2 v Budmericiach.

Ako autorizovaný servis

Snažíme sa neustále zvyšovať štandard, ktorý u nás zákazník dostane a odlíšiť sa tak kvalitou od množstva ďalších autoservisov v okolí. Pri tom však chceme zachovať primerané ceny servisu. To nás odlišuje od často drahých autorizovaných auto servisov.

Nové vozidlá so zárukou pri tom môžete pokojne servisovať aj u nás. Vďaka výnimke a certifikátu, ktorý sme získali ostane Vaše vozidlo v záruke aj keď nevyužijete služby autorizovaného servisu, ale zastavíte sa u nás.

Servisuj auto lacnejšie

Našim heslom je “servisuj auto lacnejšie”. Verným firemným i osobným zákazníkom preto ponúkame zákaznícke karty, vďaka ktorým majú špeciálne výhody a hlavne zľavu na každý servis.